Po igłach oraz rehabilitacji manualnej ból zupełnie zniknął, zakres ruchomości w tej chwili to 100%
W tej chwili ból głowy jest sporadyczny i jeśli się pojawia nie jest uciążliwy
Obecnie nie odczuwam bólu i żadnych ograniczeń w lewym barku, zakres jest pełny
W tej chwili po wielokrotnych nakłuciach, rehabilitacji manualnej kolano nie boli, a gdy ból się pojawia to nie powoduję ograniczeń i nie jest uciążliwy
W tej chwili po rehabilitacji, szczególnie pracy na powięziach palec koślawy w obu stopach jest o jakieś 30-40% mniejszy, nie ma stanu zapalnego, nie odczuwam bólu przy chodzeniu, przy tańczeniu również nie boli
W tej chwili nie mam żadnych wyżej wymienionych dolegliwości, czuję się świetnie, krwawienia wróciły do normalności, chwilę to trwało natomiast teraz jest już dobrze
Miałam wrażenie, że rozwijają się u mnie hemoroidy – wystarczyła jedna wizyta, oraz igły by dyskomfort minął. Do teraz nie mam mrowień w okolicach odbytu, ani żadnych bóli
Równolegle z wizytami stosowałam dietę oraz ziołoterapię. Myślę, że holistyczne podejście do siebie samego jest bardzo ważne. Wzacnianie organizmu dietą, ziołami, ćwiczeniami powoduję szybsze wyjście z wszelakich dolegliwości