Wyjątkowa okazja, aby skorzystać z indywidualnej sesji Keiraku Chiryo prowadzonej przez Senseia Akio Ando – terapeutę z Japonii, praktykującego w Kioto i posiadającego 25 lat doświadczenia w pracy z pacjentami.
Przez dwa tygodnie pobytu w Polsce Sensei Ando będzie dostępny na wizyty w Centrum Medycyny Wschodu. Pracuje metodą Keiraku Chiryo – japońskim systemem terapii manualnej, który łączy diagnozę i delikatną pracę z ciałem.
Podczas wizyty terapeuta może pracować m.in. z napięciami, dolegliwościami związanymi z kręgosłupem i miednicą, dyskomfortem w obrębie brzucha, przeciążeniami oraz ogólną równowagą organizmu. Terapia obejmuje obserwację postawy, badanie dotykowe, pracę z meridianami, brzuchiem i punktami diagnostycznymi. W zależności od potrzeb stosowana może być również moksa.
Sensei Ando przez wiele lat pracował jako akupunkturzysta, jednak w swojej obecnej praktyce skupia się przede wszystkim na terapii manualnej i moksie – bez użycia igieł. Zabieg odbywa się w sposób spokojny, precyzyjny i dostosowany do indywidualnego stanu klienta.
Liczba wizyt jest ograniczona – dostępne terminy tylko przez 2 tygodnie.
400 zł – 55 min
Zabieg wykonuje: Sensei Akio Ando