Relacja pacjentki:
„Dziękuję Sebastianie ..za cykl zabiegów (ok 6), które zrobiłeś mi prawie rok
temu..Spowodowały one zniknięcie polipa w moich drogach rodnych…i operacja okazała się zbędna ..ograniczyła się tylko do pobrania wymazu do badania. Piszę Ci o tym , ponieważ wiele kobiet boryka się z tego typu problemami zdrowotnymi i warto by znały inną drogę powrotu do zdrowia..niż tylko ingerencję chirurgiczną… pozdrawiam ciepło. i jeszcze raz wielkie dzięki.„